Jobskın®

Jobskin® Premium Bası Giysileri, hipertrofik ve problemli skarlaşmayı tedavi edebilmek için gerekli görülen doğru ve kademeli basınç miktarını olgunlaşan yaraya uygular. Kişiye özel hassas ve birebir basınç sağlamak üzere tasarlanmış ürünlerimiz, en ince ayrıntısına ve rötuşuna kadar hastaya uygun ayarlanır.  Bu demektir ki, Jobskin® bası giysileri, skar yönetiminde optimum sonuçlar sağlamak için tıbben etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

Jobskin® Premium Bası Giysileri, ürünün doğru kullanılması ile bası giysilerinin uygulamasının, anormal skar dokusunun kontrol edilmesinde başarılı olduğunu, uluslararası araştırma ve klinik gözlemlerle göstermiştir.

Jobskin® Premium Bası Giysileri; geliştirilmiş bir estetik görünüm, eklem yeri kontraktürlerin azalması ve hasta için en uygun estetik ve fonksiyonel şekilde sonuçlanan daha düz, daha yumuşak ve daha esnek skar edilmesine yardımcı olur.

Jobskin® devam eden araştırma ve ürün geliştirme, teknolojik ilerleme amacına bağlı olup kanıta dayalı uygulamaları desteklemektedir.
Ciltte travma sonrası skar iyileşmesi esnasında kolojen liflerinin sentezi ve uyumunda bir dengesizlik meydana gelir. Kolojenin sonradan gelen anormal sentezlenmesi, şekil bozukluğuna neden olan, yumrulu, sert, yükseltilmiş izlerin oluşumuyla sonuçlanır. Skarlaşma eklem yüzeyleri boyunca oluşuyorsa,eklem kontraktürleri nedeniyle fonksiyonel kısıtlamaya neden olabilir.

Mükemmel anatomik uyum, kalite ve tecrübe Jobskin®

Jobskin® Premium Özel Ölçü Silon-TEX® Silikonlu Bası Giysileri

Ürün Özellikleri

– Yüksek kaliteli yumuşak PowerNet Lycra® kumaş
– Hassas ve dereceli basınç ayarlarına sahiptir
– Mükemmel bir cilt toleransı sağlar
– Olağanüstü giysi bitiş detaylarına sahiptir
– Mükemmel dayanıklılık ve kumaş özelliklerine sahiptir
– Hareket alanını korur
– Hasta konforunu sağlayan yumuşak dokusu vardır
– Gelişmiş esneme kalitesi ile hızlı ve güvenli tedavi sağlar
– Tanıya göre uygun basıncı sağlamak için her ölçüm hesaplanarak, 20 ila 60 mmHg arasında basınç sağlanır.

Endikasyonları

Yanık, travma ve ameliyat sonrası nedenlerle ortaya çıkan cilt hasarı komplikasyonlarının neden olduğu, hipertrofik skar ve keloidler dahil olmak üzere ve bunlarla ilişkili ortaya çıkan kontraktürlerin profilaktik tedavisi  ve yönetimi.

Ölçü Formu

Kumaş Örnekleri

Kalıcı Motif Örnekleri