Hakkımızda

2015 yılında İstanbul’da kurulan firmamız; Medisat International Tıbbi Malzemeler ve Sağlık Turizmi Limited Şirketi, sağlık turizmi ile ilgilenmesi dışında dünyaca ünlü tıbbi medikal ürünlerin Türkiye distrübütörlüğü ve İstanbul temsilciliği görevlerini de üstlenmiştir.

2015 yılında Ukrayna’nın Kharkov şehrinde sağlık kliniği olarak hizmet vermeye başlayan Medistate Health & Care ‘in kurucu ortaklarındandır.

2016 yılı itibarı ile İngiltere’nin önde gelen Yanık bası ve Lenfödem giysi üreticisi olan Jobskin Limited Şirketi ile Türkiye Distribitörlüğü anlaşması yapmıştır.

Çalışma Alanlarımız içerisinde;Vakum Yardımlı Tedavi Ürünleri de mevcuttur. Bu çalışmalarımızı alanında önde gelen markaları GENADYNE ve CONFORT ile sürdürmekteyiz.

2016 yılı Mart ayı itibarı ile de Sektöründe öncü ve önde gelen markaları olan RTI/BIOLOGICS TUTOGEN-TUTOPLAST Bio İmplant Ürünleri, Yara bakım tedavisinde devrim yaratan,yara iyileşmesi ve doku yeniden yapılanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir profesyonel üretici olan ANIKA markası ile, İstanbul Anadolu yakası bayisi olarak hizmet vermeye başlayarak, yeni ve dinamik bir alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Euro Skin Bank ile çalışmalarımız yakın tarihte başlayacak ve büyük ölçekli deri-donör bankacılığında çözüm ortağı olarak hizmet vereceğiz.

Yara Bakım ürünlerinde sektörünün öncü markalarından GENADYNE ile yara bakım ürünleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şirketimiz;

Sağlık sektöründeki tecrübelerini,sağlık turizmi,yanık ve yara bakım ürünleri ve bio implant ürünleri ile birlikte,  yenilikçi ürünler üzerine yoğunlaştırarak,sektörün büyüyen trendi olmayı hedeflemektedir.